Poppixie Wallpapers

Ekran Koruyucu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.1 MB
  • Version 1.1.
  • Dil İngilizce
  • Firma Mlik
Telefonunuza sevimli ekran koruyucu özelliğinde yepyeni resimler. Hemen indirin ve siz de sahip olun.

 Telefonunuzun ekran koruyucusunda yepyeni bir değişiklik yapıyoruz. Yediden yetmişe herkesin izlediği çizgi film karakterlerinden biri olan Poppixie artık telefonunuzun duvar kağıdı olabilir. Winx Club' ın ana karakteri Poppixie telefonunuzun ekran koruyucusu olabilir. Özellikle de küçüklerin ilgisini çekecek olan bu uygulama ile kardeşinizin gönlünü alabilirsiniz. Eğer küçük birine hediye edecek bir şey arıyorsanız bu programı telefonunuza yüklemeniz yeterli. çocukların adeta sevgilisi olan çizgi film karakterlerinden daha iyi bir hediye olamaz. Kendinize yakın hissettiğiniz çizgi film karakterini seçin ve telefonunuzun ekranına yerleştirin. Sakın yaşınızı düşünmeyin çünkü çizgi film izlemek ve karakterlerini sevmek için yaş sınızı yoktur. Yediden yetmişe herkes çizgi film izlemekten büyük zevk alır. Siz de çocukluğunuza dair bir parçayı kendinizden sakın ola ayırmayın.

 Telefonlarda değişiklik oluşturacak bu programla artık herkes daha farklı hissedecek. Kendinizi dinleyin ve çocukluğunuzu asla kendinizden ayırmayın. Her telefona uygun olan bu programı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Görüntü olarak telefonunuza yenilik getirecek bu programla artık çok daha keyifli hissetmeniz mümkün.

 Bu mükemmel özellikteki programa siz de hemen sahip olabilirsiniz. Kolay ve hızlı bir şekilde inen bu programa ulaşmak için tek yapmanız gereken şey indir butonuna basmak. Gerisi çok kolay. İnmesini bekleyin ve hemen programı kullanmaya başlayın. Eğlenceli ekran duvarınıza merhaba deyin.

Daha Fazla Göster
Poppixie Wallpapers indir